De musical Onze Jordaan gaat op 21 oktober in première in Amsterdam en zal vanaf januari 2025 het jubileumjaar 17 voorstellingen spelen in het AFAS Theater. De try-outs zijn reeds begonnen en beloven een mix van emoties, humor en verzoening. Ebbinge hoopt met deze musical een ode te brengen aan de Jordaan en haar kleurrijke bewoners.
In de aflevering van Volle Zalen op 20 oktober krijgen kijkers een exclusief inkijkje in het creatieve proces achter "Onze Jordaan" en het verhaal van Ebbinge. Andere podium persoonlijkheden, zoals Renée Soutendijk, Plien & Bianca en Soundos El Ahmadi, zullen ook vertellen over hun voorbereidingen op nieuwe voorstellingen.
Mis deze bijzondere uitzending niet en ontdek het verhaal achter Onze Jordaan en de passie van Diederik Ebbinge voor de Jordaan. Lees hier verder voor meer informatie over de voorstelling!
'Volle Zalen', vanaf zondag 20 oktober om 20:20 uur bij AVROTROS, op NPO 2.